AnasayfaFirma Rehberi Hal RehberiSeri ilan Foto Galeri Web TV RssYazarlarE-GazeteWebmailİletişim 16 Kasim 2018 Cuma 17:35
İLÇE BİLGİSİ RESMİ KURUMLARBELEDİYELERMAHALLELEREĞİTİM SAĞLIKHAL FİYATIESNAFLAR
DEMRE HAVA DURUMU
DEMRE
 
Av.Cavit Arı Kapaklı Köyünde..
 
CHP Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Aday Adayı ve İl Genel Meclisi Başkanı Av.Cavit Arı,İl Genel Meclisi kararı ile ödenek ayrılan ve İl Özel İdaresi tarafından yaptırılan Demre Kapaklı köyündeki projeyi incelemek üzere köye gitti.
 
 

CHP Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı  Aday Adayı ve İl Genel Meclisi Başkanı Av.Cavit Arı,İl Genel Meclisi kararı ile ödenek ayrılan ve İl Özel İdaresi tarafından yaptırılan Demre Kapaklı köyündeki projeyi incelemek üzere köye gitti.

 

Antalya İl Genel Meclisi Başkanı Av.Cavit Arı beraberinde İl Genel Meclisi Üyelerinden İlhan Buğdaycı,Ayhan Abay,İbrahim Cephaneci ve Ali Çamlıdağ ile birlikte, önce doludan zarar gören  ve Finike İlçesine bağlı Yalnız Köyü vatandaşlarına geçmiş olsun ziyaretinde bulundular .

 

Daha sonra bir cenazeye katılmak üzere Demre Çevreli Köyüne giden Başkan Arı ve Meclis üyeleri, Daha sonra Antalya’nın Demre ilçesine bağlı Kapaklı Köyü sulama suyu projesi için başlatılan boru hattı çalışmalarında incelemelerde bulundu.

 

Kapaklı Köyü’nde vatandaşlarla bir araya gelen İl Genel Meclisi Başkanı Av.Cavit Arı, Vatandaşlara  hitaben yaptığı konuşmada “ Antalya İl Özel İdaresi tarafından 650 Bin TL ye ihale edilen  proje,  Demre ilçesinden Kapaklı Köyü’ne 8,5 kilometrelik bir sulama suyu projesidir, Demre’nin Alakent Mahallesinden Başlayıp, Kapaklı,Esenler ve Sura mevkiini sulama suyuna kavuşturacak boru hattının 3 km si tamamlandığını görüyoruz. Kalan kısmı için çalışmalar devam etmektedir. Bundan böyle köyümüz düzenli sulama suyuna kavuşacaktır. Anlayışımız köylerimizin düzenli suya kavuşması ve böylece üretimin artmasıdır. Üretimden yola çıkarak sosyal ve ekonomik refah çok önemlidir. Bugüne kadar önceliklerimiz arasında sulama sistemleri olmuştur. Bu hizmetlerin devamını sağlamak için Büyükşehir’de aday adayı oldum,desteklerinizi bekliyorum” dedi.

 

Kapaklı Köyü Muhtarı Şahin Güdek, "Köyümüzde defalarca sondaj yaptırdık fakat sağlıklı bir suyu elde edemedik. Hep tuzlu su çıktı. Daha sonra konu İl Genel Meclisi gündemine alınarak İl Özel İdaresi tarafından çalışma başlatıldı, ve şimdi köyümüz sağlıklı bir suya kavuşuyor. Burada emeği geçen başta İl Genel Meclisi Başkanımız Av.Cavit olmak üzere tüm emeği geçenlere  sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum” dedi 

 
 
21 Aralık 2013 Cumartesi - 19:39
9821 Kere Okundu

2010 - 2013 © batiakdeniz.com Tüm Hakları Saklıdır. Hiç bir bilgi ve resim kaynak gösterilmeden kopyalanamaz. yazılım : webustasi.com